Delije i Grobari su ovo čekali!
Detalj sa jednog od večitih derbija, Foto: Starsport

gotovo

Delije i Grobari su ovo čekali!

Čekanju je došao kraj

Objavljeno: 20:48h

Nakon zimske pauze u petak se nastavlja takmičenje u fudbalskoj Superligi Srbije.

Lider na tabeli ekipa Crvene zvezde će u nedelju gostovati ekipi TSC-a u Bačkoj Topoli, dok će Partizan u subotu na svom terenu dočekati subotički Spartak.

U petak je na programu jedna utakmica, a 21. kolo Superlige Srbije će od 17 časova u Kruševcu otvoriti Napredak i Vojvodina.

U subotu će biti odigrana tri meča 21. kola SLS, a sastaće se: Čukarički - Mladost (14), Novi Pazar - Tekstilac (16) i Partizan - Spartak (18.30).

IMT će u nedelju od 14 sati u Loznici dočekati Jedinstvo, dok će se dva časa kasnije u Bačkoj Topoli sastati TSC i Crvena zvezda. Fudbaleri Železničara će u nedelju od 17 sati u Pančevu igrati protiv Radničkog iz Niša.

Poslednji meč 21. kola Superlige Srbije biće odigran u ponedeljak od 17 časova, a u Kragujevcu će se sastati Radnički i OFK Beograd.

Prvo mesto na tabeli Superlige Srbije drži Crvena zvezda sa 58 bodova, dok je Partizan drugi sa 41.

Bonus video:

00:18

174. večiti derbi - oranica na stadionu Partizana

(Espreso/Kurir/Preneo: A.K.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.